Binarne.com | Forum o Opcjach Binarnych - opinie, polecani brokerzy, demo oraz strategie.

Pełna wersja: Opcje binarne - opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Krótkoterminowe opcje (sekundówki) mają być zakazane przez CySec. Co o tym myślicie, jesteście za, czy przeciw?

Link do artykułu: https://binary24.pl/czy-to-koniec-opcji-sekundowych/
Ja jestem przeciw. Moim zdaniem powinny być zakazane.
Myślę, że zakaz niczego nie rozwiąże. Ktoś, kto uprawia hazard na 60 sekundowych opcjach, przerzuci się na 5 minutówki, i już. Znam osobę, która straciła majątek obstawiając na kilkanaście i więcej godzin .. z tym, że to nie były OB., tylko totolotek. Takie osoby były, są, i będą, i z pewnością sobie poradzą, znajdując coś odpowiedniego dla siebie Oczko , jednak jak w każdym uzależnieniu, są w stanowczej mniejszości.  Natomiast nie jestem za kontrolą Wielkiego Brata, i wyznaczania, co jest dobre, i dozwolone dla mnie, a co nie, dopóty, dopóki nie krzywdzę innych. Przechodziłem przez coś podobnego… za komuny.

Inna sprawa, to taka, że realizacja pozostałych punktów, wiele by pomogła. Wielokrotnie broker otwierał pozycje z opóźnieniem, i po cenie dla mnie niekorzystnej , niezależnie od TF. Anulowanie zleceń w każdym momencie, z pewnością ograniczyło by straty.
Już większość regulowanych brokerów przez Cysec wycofało się z bonusów i dobrze. Widziałem, że zmieniło się też sporo na platformie 24option a co z resztą brokerów?
Ja jestem przeciwny wycofaniu 60 sekundówek.
Moja strategia opiera się właśnie na dynamicznym inwestowaniu i szybkich akcjach. W tej chwili w ciągu dnia tradeingowego mam około 10 - 30 wejść. Każde wejście ma stawkę podstawową 0,5% bankrollu (zaokrąglonego w dół). Aby utrzymać tempo wzrostu, będę musiał zwiększyć ryzyko (podnieść stawkę) lub zwiększyć ilość wejść co przy takim okresie zamknięcia (5 minut zamiast 60 sekund) strasznie wydłuża czas każdej akcji.
Stosuję 3 stopniowy martingale, co daje horyzont zakończenia akcji 15 minut zamiast 3. teoretycznie w kwadrans mogę zakończyć 5 akcji...
To mi zburzy mój "plan emerytalny" :-D
Ja też jestem przeciwny wycofaniu 60 sekundówek choć rzadko z nich korzystam to jednak wybór powinien być.
No, ale Ci nieregulowani brokerzy by przyciągali inwestorów do siebie, bo tylko oni by oferowali opcje sekundowe Język Tylko z takich pewniaków na teraz, którzy nie podlegają pod CySec, to chyba tylko exbino i https://exbino.com/lp/risk/index.php?campaign=124571

A co byś polecił z kontem PLN oraz z CySec? Oczko
Ciężko teraz coś wartego znaleźć z CySec i walucie w PLN. Można próbować w BDSwiss, ale jakoś nie jest to pewniak, jak dawniej.
Stron: 1 2